Για εργοδότες
ΟΔΗΓΟΣ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ ΑΝΑΠΗΡΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΛΕΠΑΠ, ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑΣ

                                        Αναζητά  Οδηγό για πλήρη  απασχόληση

 Βασικές Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Μεταφορά των ωφελούμενων  από και προς την ΕΛΕΠΑΠ

Απαραίτητα Προσόντα Θέσης:

  • Δίπλωμα οδήγησης Δ’ κατηγορίας
  • ΠΕΙ Επαγγελματικής Ικανότητας
  • Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  •  Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προηγούμενη εμπειρία αποτελεί επιθυμητό προσόν.

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ   Παρακαλούμε αποστείλατε  βιογραφικό έως  26/08/2024   στις πιο κάτω ηλεκτρονικές διευθύνσεις hr1@elepap.gr

 Δήλωση εμπιστευτικότητας

Κατά την εξέταση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.Τα βιογραφικά θα διατηρηθούν στο αρχείο της ΕΛΕΠΑΠ για περίοδο ίση με την διάρκεια της συνεργασίας σας με τον φορέα.Σε περίπτωση που η θέση δεν καλυφθεί,η ΕΛΕΠΑΠ δύναται να επικοινωνήσει εκ νέου με τους υποψήφιους που κατέθεσαν αίτηση.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΟΔΗΓΟΣ
Αθήνα