Για εργοδότες
ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ/ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Η εταιρεία Γ.Π. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΕ η οποία δραστηριοποιείται στο βιομηχανικό εξοπλισμό από το 1965, αναζητεί οδηγό διανομής / υπάλληλο αποθήκης με δίπλωμα Β κατηγορίας  για πλήρη απασχόληση (Δευτέρα-Παρασκευή και πρωϊνό ωράριο 07:30-16:00)

         Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διακίνηση & παράδοση παραγγελιών  σε πελάτες  , πρακτορεία μεταφορών και  μεταξύ του κεντρικού καταστήματος & αποθήκης  της εταιρείας (εντός Αττικής)
  • Παραλαβή & Φόρτωση εμπορευμάτων
  • Picking & Packing, συλλογή και συσκευασία παραγγελιών

    Απαραίτητα προσόντα:
  • Δίπλωμα Β κατηγορίας
  • Καλή γνώση των πρακτορείων & του λεκανοπεδίου Αττικής
  • Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
  • Συνέπεια, εργασία υπό πίεση , ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας

    Παροχές :
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση

    Είδος εργασίας : Πλήρης απασχόληση
    (πρωϊνό ωράριο 07:30-16:00)

Πειραιάς
πριν 20 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία