Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:ΟΜΕ824
Οδηγός Φορτηγού Εμπορευμάτων

Η ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΕΒΕ, με ισχυρή παρουσία στο χώρο της τυροκομίας στην Ελλάδα και εργοστάσια στην Άρτα, την Ελασσόνα και το Δομοκό, με ηγετικό μερίδιο στα λευκά τυριά, στο κασέρι και στο ΚΑΤΙΚΙ ΔΟΜΟΚΟΥ,  και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα αναζητεί:

ΟΔΗΓΟ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ

Ο ρόλος είναι πλήρους απασχόλησης, αορίστου χρόνου και το δρομολόγιο έχει ως έναρξη τα Οινόφυτα.

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά εμπορευμάτων σε συγκεκριμένο δρομολόγιο εκτός Αθηνών.
  • Καθαριότητα και έλεγχος του οχήματος.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία επαγγελματικής οδήγησης τουλάχιστον δύο (2) ετών.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης Ε κατηγορίας.
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ) και κάρτας ψηφιακού ταχογράφου.

Παρέχονται:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Πρωινό ωράριο.
  • Ομαδική ασφάλιση.
  • Εταιρικό τηλέφωνο.
  • Έκπτωση super market.
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση.

 Αν θες να γίνεις μέλος της μεγάλης ομάδας μας, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Οινόφυτα
πριν 17 μέρες