Για εργοδότες
Εργάτες / Εργάτριες Παραγωγής
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες
Η CAS Recruitment Group, εταιρεία στον κλάδο της εύρεσης ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εργοστάσιο με έδρα στην Νοτιοανατολική Αττική,

Αρμοδιότητες
  • Τήρηση διαδικασιών και χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής των υλικών
  • Χειρισμός μηχανημάτων
  • Τήρηση κανόνων ασφάλειας και υγιεινής σύμφωνα με την εταιρική πολιτική και νομοθεσία
  • Οργάνωση και τακτοποίηση του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Προϋπηρεσία σε εργοστάσιο θεωρείται επιπλέον προσόν (όχι απαραίτητο)
  • Υπεύθυνο άτομο με ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα & διάθεση συνεργασίας
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες
  • Ακρίβεια και προσοχή στην λεπτομέρεια

Παροχές

  • Μισθός : 1050 ευρώ καθαρά (πενθήμερο,8ώρο)
  • Μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις με εταιρικό λεωφορείο
  • Ticket Restaurant σε μηνιαία βάση
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
Μαρούσι
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία