Για εργοδότες
Βοηθός Χειριστή Μηχανής
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Καθήκοντα Υποψηφίου:

  • Καταμέτρηση και οπτικός έλεγχος του παραγόμενου προϊόντος
  • Ενημέρωση του χειριστή για τα όποια προβλήματα (παραγωγικά ή τεχνικά) μπορεί να προκύψουν.
  • Τήρηση οδηγιών εργασίας ως προς την καλή λειτουργία της μηχανής.
  • Καθημερινός καθαρισμός και τήρηση της ευταξίας του χώρου.
  • Συμμετοχή σε περιοδικές συντηρήσεις της μηχανής.
  • Συμμετοχή στις εκπαιδεύσεις παραγωγικών θεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Πτυχίο Τεχνικής Κατεύθυνσης (Επιθυμητό όχι απαραίτητο)
  • Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία (Επιθυμητή όχι απαραίτητη)
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

Παροχές:

  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης
Καπανδρίτι
πριν 3 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία