Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

Κύρια Καθήκοντα:

  • Υποστήριξη στη διαδικασία παραγωγής και παρασκευής μελανιών σύμφωνα με τις προδιαγραφές.
  • Ζύγισμα και ανάμειξη πρώτων υλών.
  • Χειρισμός μηχανημάτων παραγωγής μελανιών.
  • Έλεγχος ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων.
  • Διατήρηση καθαριότητας και τάξης στον χώρο εργασίας.
  • Συνεργασία με την ομάδα παραγωγής για τη διασφάλιση της ομαλής ροής της παραγωγής.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση βασικών αρχών υγιεινής και ασφάλειας στην εργασία.
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και προσαρμοστικότητα.
  • Βασικές γνώσεις χρήσης μηχανημάτων και εξοπλισμού παραγωγής.

Προσφέρονται:

    • Ανταγωνιστικός μισθός.
    • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
    • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης.

Η εταιρεία μας προάγει την ισότητα ευκαιριών και ενθαρρύνει αιτήσεις από όλα τα άτομα ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, εθνικότητας ή άλλων χαρακτηριστικών.

Χαλκίδα
πριν 10 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία