Για εργοδότες
Κωδ:TEMPWP
Εργάτης Συσκευασίας (προσωρινή απασχόληση)
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν 7 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Σχετικά με τη Θέση

Τοποθεσία: Κορωπί, Αθήνα

Τμήμα: Εργοστάσιο

Θέση: Εργάτης Συσκευασίας

Περίοδος προσωρινής απασχόλησης: 3 μήνες

Αναφέρεται σε: Διευθυντής Εργοστασίου

Αρμοδιότητες/Καθήκοντα

  • Γνωρίζει τις προδιαγραφές και τις διαδικασίες για την προετοιμασία και το σωστό χειρισμό των α’ υλών και των προϊόντων παραγωγής και εμπορίας.
  • Ασχολείται με την συσκευασία ξηρών καρπών και αποξηραμένων φρούτων σύμφωνα με το καθημερινό πρόγραμμα παραγγελιών.
  • Φροντίζει για την καθαριότητα των εργαλείων και μηχανημάτων που χρησιμοποιεί, π.χ. ταψιά εργαλεία κ.α. και του ευρύτερου παραγωγής.
  • Ενημερώνει άμεσα τον Προϊστάμενο του/της για τυχόν φθορές σε προϊόντα, α’ ύλες και βλάβες που προκύπτουν στα μηχανήματα.
  • Τηρεί τις διαδικασίες και τους κανόνες υγιεινής & ασφάλειας και των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε περιβάλλον αποθήκης, εργοστασίου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα

Αν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε μαζί μας, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@carpoworld.com

Κρωπία
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Εποχιακός/ή