Εργάτρια/Εργάτης Αποθήκης για το διανεμητικό κέντρο της P&G στον Ασπρόπυργο
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Προφίλ εταιρείας

H P&G (Procter & Gamble) αγγίζει τις ζωές των ανθρώπων σε όλο τον κόσμο μέσα από τα έμπιστα, ποιοτικά brands της όπως η Gillette, Always, Pantene, Pampers, Fairy, Oral-B, Ariel, Lenor κ.α. Η P&G είναι οι άνθρωποι και οι αξίες της. 100.000 εργαζόμενοι, 150 διαφορετικών εθνικοτήτων, σε 70 χώρες.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Έγκαιρη και ακριβής προετοιμασία & εκτέλεση των παραγγελιών των πελατών
  • Διασφάλιση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας του Διανεμητικού Κέντρου της P&G

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου ή ΙΕΚ
  • Βασική γνώση αγγλικών και Η/Υ θα εκτιμηθούν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Η εταιρεία προσφέρει

Ολοκληρωμένο πακέτο αμοιβών και παροχών, προοπτικές εξέλιξης σε ένα διανεμητικό κέντρο - πρότυπο στην Ευρώπη, εκπαίδευση πάνω σε υπερσύγχρονα συστήματα αποθήκευσης.

Ασπρόπυργος